012 MHS - MEZOTERAPIJA MATIEM UN GALVAS ĀDAI

MHS-Mezoterapija Matiem un Galvas Ādai satur 3 Augšanas Faktorus (sh-Polypeptīds-9, sh-Polypeptīds-1 un Oligopeptīds-2) un Biomimētisko peptīdu (Vara Tripeptīds-1), kas samazina matu izkrišanu, veicina matu augšanu, atjauno matu folikulus un uzlabo asinsriti, stimulējot barības vielu un skābekļa apmaiņu matu sīpoliņos un galvas ādā. Kombinācijā ar vitamīniem, aminoskābēm, minerāliem, koenzīmiem, nukleīnskābēm un antioksidantiem, palielina matu biezumu un apjomu, vienlaicīgi uzlabojot matu izturību.

LIETOŠANA: Pēc matu izskalošanas, uzklājiet 3-5ml lsojona uz visas galvas ādas reizi nedēļā. Efektivitātes paaugstināšanai izmantojiet Mezo rullīti vai Mezo-pen (mikroadatu sistēmas). Terapijas ilgums: 6 sesijas reizi nedēlā un pēc tam katras 15 dienas 3 mēnešu garumā. Lai uzturētu rezultātus, produktu ieteicams izmantot reizi mēnesī nākamos trīs mēnešus. Pēc ieklāšanas matus mazgāt ne ātrāk kā pēc 24h. Acīmredzamu rezultātu iegūšanai, terapijas ilgums ne mazāk kā 3 mēneši.

SASTĀVS: Aqua (Water), Sodium Dihydrogenphosphate Dihydrate, Potassium Chloride, Sodium Hydroxide, Calcium Chloride, Glutamine, Magnesium Sulfate, Aminobutyric Acid, Benzalkonium Chloride, Sodium Ascorbate, Alanine, Lysine , Arginine, Valine, Histidine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Serine, Adenosine Cyclic Phosphate, Aspartic Acid, Cytosine, Cystine, Glutathione, Niacinamide, Thymine, Copper Tripeptide-1 , Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Ornithine Hcl, Proline, Taurine, Methionine, Hydroxyproline, Coenzyme A, Sh-Polypeptide-9, Polysorbate 80, Alcohol Denat, Thiamine Diphosphate, Sh-Oligopeptide-2, Sh-Polypeptide-1, Flavin Adenine Dinucleotide Disodium Salt Hydrate, Cyanocobalamin, Thiamine Nitrate, Retinyl Palmitate, Inositol, Aminobenzoic Acid, Pyridoxine Hcl, Tocopherol, Menadione, Biotin, Calcium Pantothenate, Folic Acid, Riboflavin

TILPUMS: 5x5ml


Produkts veiksmīgi pievienots grozam!

Turpināt iepirkties Noformēt pirkumu ››