Mūsu misija

Visi šīs līnijas produkti pieder pie cosmoceutical klases produktiem, jo tiem, pirmkārt, piemīt ārstniecisks efekts; otrkārt, tie sniedz apmierinājumu un komforta sajūtu, kas raksturo augstas kvalitātes kosmētiku.

Simone de Luxe produkcijai piemīt izteikta ārstnieciskā iedarbība ar potenciālu intensificēt matu augšanu, samazināt iekaisumu seborejas un blaugznu gadījumos, un atjaunot bojātu un ķīmiski apstrādātu matu struktūru.

Ir ļoti grūti atrast citus triholoģijas līnijas produktus, kam piemīt tik labi pārdomāts aktīvo sastāvdaļu komplekss. Visi produkti, kas stimulē matu augšanu, ir balstīti uz sastāvdaļām, kuru efektivitāte ir klīniski pierādīta nopietnos zinātniski pamatotos pētījumos. Šo ekskluzīvo aktīvo sastāvdaļu drošība ir apstiprināta ne tikai klīniski, bet arī ar ārstu un šo produktu lietotāju ilgtermiņa pieredzi.

Biotehnologi un ārsti, kas piedalās Simone de Luxe produktu izstrādē, ir vadošie zinātnieki triholoģijas jomā, tādēļ šī nepārtraukti pilnveidotā produktu līnija satur jaunākās un iedarbīgākās aktīvās sastāvdaļas un komponentes ar pierādītu efektivitāti.

Mēs esam pārliecināti, ka tad, kad Jūs būsiet novērtējuši Divination Simone de Luxe produktus, Jūs ne tikai būsiet pārsteigts par to augsto efektivitāti un kvalitāti, bet saņemsiet arī patiesu estētisku baudījumu.


Produkts veiksmīgi pievienots grozam!

Turpināt iepirkties Noformēt pirkumu ››